Тернопільські артилеристи взяли участь у фестивалі "Тернопільська Брама"


Тернопільські артилеристи взяли участь у фестивалі "Тернопільська Брама", який проходив на головній площі міста, — повідомляє прес-служба 44 окремої артилерійської бригадт.

Чимало гостей та місцевих прийшли у сонячний день, аби стати свідками нових кулінарних рекордів, скуштувати бограчу від Закарпатських рестораторів, послухати мелодії у виконанні військового оркестру, який разом з іншими виконавцями доповнював колорит родинного свята. Разом з тим популяризували військову службу за контрактом та рекламували артилерійську військову частину, що знаходиться у місті. Охочим розповіли про переваги служби, про вакансії та забезпечення, запрошували на екскурсію, щоб ознайомити з життям та повсякденною діяльністю підрозділів. Хороший настрій та емоції, улюблена музика, під яку співали й танцювали дорослі й діти, аплодисменти, щирі посмішки від вдячних глядачів, що може бути кращим у недільний та святковий день. Об этом сообщает ura-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.

44 окрема артилерійська бригада


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/ternopilski_artylerysty_vzyaly_uchast_u_festyvali_ternopilska_brama_315733.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя