«Тамаду замовляли?»: Порошенко закликав людей хором скандувати «Армія, мова, віра»


Минулого тижня в рамках передвиборчого туру Петро Порошенко відвідав Прикарпаття, де зі сцени він намагався підігріти настрої публіки як тамада. Відповідне відео з’явилося в мережі.

На ролику видно, як лідер «Європейської солідарності», виступаючи на сцені, звертається до присутніх: «Давайте перевіримо! Ще раз! Армія! Єс! (Кожен раз після вигуку «Єс!» робить характерний жест ліктем вниз) ні-ні! Ще раз! Армія! Єс! Віра! Єс! Мова! Єс! Армія! Мова! Віра! Єс! Єс! Єс! »
В цей час за ним стоять інші представники «Європейської солідарності» і дружина Марина Порошенко. Всі вони підтримують лідера партії і теж кричать його гасла.

Таке спілкування з виборцями насмішило користувачів мережі. «Ведучий дитячого ранку», «Тамаду замовляли?», «Клоун», – пишуть користувачі Facebook.
Нагадаємо, під час передвиборчого туру Порошенка недружньо прийняли в Хмельницькому. Місцеві жителі зустріли лідера «Європейської солідарності» криками «Ганьба!». А 5 липня під час виступу у Кам’янці-Подільському Порошенко назвав блогера Анатолія Шарія «убл*дком», якого слід зустрічати криком «Ганьба!» , а людей з червоними кульками – «вибл*дками».

А під час візиту до Хмельницького Порошенко пригрозив тим, хто кричить «Ганьба!» на його зустрічах, що вони «отримають по пиці».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/tamadu-zamovlialy-poroshenko-zaklykav-liudey-khorom-skanduvaty-armiia/” Об этом сообщает day-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя