"И снится нам не рокот космодрома...": Одеський чиновник заявив про намір побудувати в місті космопорт

У більшості присутніх на форумі слова Вугельмана про космічні починання викликала посмішку.

Космічні плани раптово виникли у Одеській мерії. Чиновники хочуть побудувати чи то космодром, то чи взагалі космопорт, передають Патріоти України з посиланням на Думскую. Об этом сообщает accessory.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як повідомив в ході інвестиційного форуму 5T, що відбувся 3 жовтня в Одесі, віце-мер Павло Вугельман, прийняття Україною космічної програми може стати "початком великих звершень, і вже зараз нашому місту слід готуватися прийняти в них участь".

На думку Вугельмана, слід зарезервувати вільні площі на території Одеси під будівництво космодрому. "Раніше такі слова могли б здаватися фантастикою, але сьогодні вже ні. І якщо ми звикли називати Одесу морськими воротами України, то ми віримо, що в майбутньому вона стане і космічними воротами", — заявив Павло Вугельман, але ніяких термінів при цьому не називав.

Відзначається, що у більшості присутніх слова Вугельмана про космічні починання викликала посмішку.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/y-snytsia-nam-ne-rokot-kosmodroma-odeskyi-chynovnyk-zaiavyv-pro-namir-pobuduvaty-v-misti-kosmoport-297853.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя